Wyjątkowa kolekcja Elizabeth Passion „My dream”

Unikalna kolekcja sukni ślubnych dla kobiet o pięknych kształtach w rozmiarze plus size.

Podczas projektowania kolekcji Elizabeth Passion „My dream” marka postawiła przede wszystkim na poczucie komfortu, który powinien towarzyszyć każdej z przyszłych Panien Młodych podczas przymiarek. W salonach Elizabeth Passion znajdziecie suknie ślubne zarówno w tych standardowych, jak i w większych rozmiarach.

Mowa o Pannach Młodych plus size.

Nowa kolekcja została podzielona na trzy linie, jedną z nich jest Elizabeth Passion „My dream” dedykowana kobietom noszącym większe rozmiary. Nieszablonowe projekty, szlachetne tkaniny, misterne konstrukcje oraz gorsety podkreślające atuty takie jak biust, talia i biodra… wszystko to powstało z myślą, aby podkreślić kobiece kształty i różnorodne sylwetki, którymi warto się pochwalić, a nie ukrywać. Każda z przyszłych Panien Młodych w tym wyjątkowym dniu chcę się czuć zjawiskowo, a suknia ślubna powinna dodawać jej pewności siebie, wdzięku i zapewnić poczucie komfortu, o którym każda z nas marzy.

Elizabeth Passion wydobywa z Was to uczucie od lat, podkreślamy piękno wszystkich kobiet, nie patrząc na rozmiar.

Twarzą jedynej w swoim rodzaju kolekcji została niesamowita Wiktoria Kula, połfinalistka programu „Supermodelka Plus Size”. Suknie ślubne plus size Elizabeth Passion „My dream” pojawiły się również w programie prowadzonym przez Izabelę Janachowską „Panny Młode Ponad Miarę”, który wychodzi naprzeciw Pannom Młodym z podobną misją.

 

Zapoznaj się z kolekcją Elizabeth Passion „My dream”

Odwiedź salony Elizabeth Passion i pozwól nam sprawić, abyś czuła się wyjątkowo podczas jednej z ważniejszych decyzji, jakim jest wybór sukni ślubnej.