Elizabeth Passion to marka, która od blisko 40 lat łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Panien Młodych oferujemy bardzo różnorodne kolekcje, w których główną rolę gra suknia ślubna. Gdynia jest jednym z miast w Polsce, w których możemy spotkać się w salonie firmowym naszej marki.

Salon sukien ślubnych Gdynia

Salon firmowy Elizabeth Passion w Gdyni został zaprojektowany z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających Klientek. Łączy w sobie elegancję z nowoczesnością, jest pełen radosnej i twórczej atmosfery. Naszymi stylistki fachowo doradzają w wyborze wymarzonej sukni ślubnej. Słuchają oczekiwań, podpowiadają ciekawe rozwiązania, proponują najlepsze kroje i materiały. Dzięki nim mamy gwarancję, że w naszym salonie sukni ślubnych w Gdyni Panny Młode są w dobrych rękach.

Suknie ślubne Trójmiasto, Gdynia

Salony sukien ślubnych w Gdyni oferują różne kreacje. Nasza wyjątkowa kolekcja to efekt starannej pracy wyspecjalizowanego zespołu projektantów i rzemieślników. Pod okiem naszej głównej projektantki, Grażyny Żywioł, powstają nieszablonowe projekty podkreślające charakter marki Elizabeth Passion.

Salon sukien ślubnych w Gdyni na ul. Świętojańskiej 116 jest pierwszym w Polsce salonem Premium marki Elizabeth Passion. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno suknie klasyczne, jak i te wpisujące się w najnowsze trendy - minimalistyczne, czy w stylu boho. Suknie ślubne, które prezentujemy naszym Klientkom, tworzymy wyłącznie z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości tkanin.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sukien ślubnych w Gdyni!