Elizabeth Passion to rodzinna firma z blisko 40-letnią tradycją. Nasze doświadczenie powoduje, że wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej Panny Młodej jest wybór wymarzonej kreacji. Każda suknia ślubna to dla nas nowe wyzwanie, które z chęcią podejmujemy.


Salon Konin: Suknie ślubne Twoich marzeń

Salon sukien ślubnych w Koninie mieszczący się przy ul. Leszczynowej 23 jest dla nas szczególnym miejscem. Powstał jako pierwszy salon firmowy Elizabeth Passion w Polsce. Wiążą się z nim wspomnienia i wieloletnie tradycje naszej rodzinnej firmy. Pod okiem naszej głównej projektantki, Grażyny Żywioł, powstają nieszablonowe projekty marki Elizabeth Passion.
Salon sukien ślubnych w Koninie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek oferując zarówno suknie klasyczne, jak i te wpisujące się w najnowsze trendy - minimalistyczne i w stylu boho. Tworzymy je wyłącznie z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości tkanin.
Indywidualny charakter nasze kolekcje zyskują dzięki ręcznie wykonanym koronkom, trójwymiarowym aplikacjom, czy zmysłowym dekoltom. Tworząc suknie ślubne korzystamy z szerokiej palety barw - króluje u nas nie tylko klasyczna biel, ale i odcienie beżu, różu, czy ecru.


Salon sukni ślubnych Konin

W naszym salonie sukni ślubnych w Koninie z troską o każdy detal pomagamy w wyborze perfekcyjnie dopasowanej sukni. Wspieramy Pannę Młodą profesjonalną radą, by mogła dokonać najlepszego wyboru. Jesteśmy dumni z pracującego dla nas zespołu stylistek. Są to doskonale przeszkolone profesjonalistki, które dyskretnie towarzyszą w wyborze wymarzonej sukni ślubnej.

Zapraszamy do salonu firmowego Elizabeth Passion w Koninie!