Aktualności

 1. Style sukien ślubnych. Od eleganckich zamków po słoneczne plaże

  W tym artykule skupimy się na tym, jak różne style sukni ślubnych i materiały najlepiej komponują się z popularnymi lokalizacjami ceremonii, aby każda panna młoda czuła się wyjątkowo w swoim wielkim dniu.

 2. Atrakcje na wesele, czyli jak zaskoczyć gości?

  Jaką atrakcję na wesele wybrać, żeby zaskoczyć swoich gości? Sprawdź nasze propozycje i spraw, by Twoje wesele zostało zapamiętane!

 3. Styl weselny w odcieniu Peach Fuzz: pomysły na wykorzystanie koloru roku Pantone na twoim ślubie

  W 2024 roku Instytut Pantone otwiera przed nami nowe horyzonty w planowaniu ślubu, prezentując Peach Fuzz jako kolor roku. Ten niezwykle subtelny, brzoskwiniowy odcień, zaprasza przyszłe pary młode do eksploracji nowych aranżacji – od zaproszeń, które mogą być ozdobione delikatnymi brzoskwiniowymi akcentami, po dekoracje, wprowadzając gości w urokliwą atmosferę uroczystości już od pierwszego wejrzenia.

 4. Jaki materiał na suknię ślubną? Kompletny przewodnik

  Odpowiednio dobrany materiał sukni ślubnej zagwarantuje Ci komfort podczas noszenia, a także odpowiednio podkreśli kobiece kształty. Rynek oferuje niezliczoną ilość tkanin ślubnych, a każda z nich ma swoje unikalne właściwości. Oto przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jakie tkaniny ślubne najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Posts loader