Z myślą o Tobie i Twoim ślubie…

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Wymarzona kreacja ma dodawać Pannie Młodej wdzięku, zmysłowości i pewności siebie. W tym ważnym dniu, każda z Pań, ma prawo czuć się piękna i wyjątkowa, a tę magię oraz uczucie pomaga wydobyć Elizabeth Passion.

Tradycja i klasa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej oferujemy bardzo różnorodne kolekcje. Wśród propozycji znajdują się zarówno suknie klasyczne, jak i te w duchu najnowszych trendów – minimalistyczne i w klimacie boho. Tworzymy je wyłącznie z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości tkanin. Indywidualny charakter nadajemy dzięki ręcznie wykonanym koronkom, aplikacjom 3D, zmysłowym dekoltom czy przezroczystościom. Stosujemy szeroką paletę barw. Nasze suknie to nie tylko klasyczna biel, ale także odcienie beżu, różu i ecru. Wszystko to efekt starannej pracy wyspecjalizowanych rzemieślników i artystów. Pod okiem głównej projektantki, Grażyny Żywioł, powstają nieszablonowe projekty podkreślające wyjątkowość marki. 

Nie musimy się spieszyć 

Mamy świadomość jak ważne decyzje podejmowane są w naszych salonach. Sprawimy, że przygotowania do tego najważniejszego dnia w życiu upłyną w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze.  Z troską o każdy detal pomożemy w wyborze tej jedynej, niepowtarzalnej i perfekcyjnie dopasowanej sukni. Podczas spotkania zapewnimy przyszłej Pannie Młodej czas tylko dla niej. Posłużymy profesjonalną radą, by mogła dokonać najwłaściwszego wyboru. Wiemy, że to dopiero ona nadaje ostateczny charakter naszym kreacjom, dlatego projektujemy je tak, by razem mogły stanowić jedność i harmonię doskonałą. 

Z marzenia o idealnej sukni

Elizabeth Passion, to rodzinna firma powstała z pasji do tworzenia piękna. Przekazana
z pokolenia na pokolenie, obecnie zarządzana jest przez rodzeństwo Grażynę Żywioł i Bartosza Żywioł. Wytrwałość, chęć spełniania marzeń i nietuzinkowe pomysły były receptą sukcesu marki Elizabeth Passion. Przez prawie 40 lat działalności zdobyliśmy uznanie w branży mody ślubnej otrzymując liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia. Jesteśmy obecnie prężną i nowoczesną firmą. 
Nasze suknie są dostępne w wyselekcjonowanych salonach multibrandowych na terenie Polski jak i całej Europy. Posiadamy również trzy salony firmowe. Salon w Gdyni jest obecnie pierwszym w Polsce salonem Premium naszej marki. Zaprojektowany w nowoczesnym tonie, łącząc elegancję z nowoczesnością tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek. Salon w Krakowie, usytuowany w pobliżu krakowskiej starówki. Jego wnętrza utrzymane są w rustykalnym, francuskim stylu. Zadbaliśmy o to by klientki mogły poczuć w tych wnętrzach chwilę przeznaczoną właśnie dla nich, w spokojnej, przytulnej atmosferze. Salon w Koninie jest pierwszym salonem firmowym w Polsce, związany z długimi tradycjami firmy. Dzięki zaufaniu klientek, pamięci o tradycji i świeżym spojrzeniu wspieramy rodzinne więzi, łącząc kobiece pokolenia.