Świat Elizabeth Passion

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Wymarzona kreacja ma podkreślać osobowość oraz naturalne piękno Panny Młodej. W tym szczególnym dniu masz prawo czuć się wyjątkowo – magię wielkich chwil i uczucie spełnienia pomoże Ci wydobyć Elizabeth Passion…

Kiedy klasyka spotyka się z nowoczesnością

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Panien Młodych, w portfolio Elizabeth Passion oferujemy bardzo różnorodne kolekcje. Wśród propozycji znajdują się zarówno klasyczne suknie ślubne typu princesski, jak i te w duchu najnowszych trendów – minimalistyczne lub w klimacie boho. Ważna jest nie tylko stylistyka, ale i krój. U nas walory swojej sylwetki podkreśli Panna Młoda w każdym rozmiarze. Pod czujnym okiem dyrektor kreatywnej Grażyny Żywioł, zespół wybitnych projektantów tworzy nieszablonowe kreacje, które wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości tkanin. Indywidualny charakter nadajemy dzięki ręcznie wykonanym koronkom, aplikacjom 3D, zmysłowym dekoltom czy przezroczystościom. Ponadto, stosujemy szeroką paletę barw. Nasze suknie to nie tylko ponadczasowa biel, ale także odcienie beżu, różu i ecru. Efekt starannej pracy wyspecjalizowanych rzemieślników i artystów poczujesz już od pierwszego wejrzenia, a do zakochania pozostanie tylko jeden krok – wizyta w salonie.

Doświadczenie piękna

Mamy świadomość jak ważne decyzje podejmowane są w naszych salonach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła w intymnej atmosferze pełnej wzruszeń, dobrej energii i aury spełniania marzeń. Z troską o każdy detal, pomożemy w wyborze tej jedynej, niepowtarzalnej i perfekcyjnie dopasowanej sukni ślubnej. Podczas spotkania zapewnimy dedykowany czas tylko dla Ciebie. Posłużymy profesjonalną radą, abyś mogła dokonać idealnego wyboru. Wiemy, że dopiero Ty nadajesz ostateczny charakter naszym kreacjom, dlatego projektujemy je tak, byście razem mogły stanowić harmonię i jedność doskonałą. 

Miejsca, w których spełniają się marzenia

Suknie ślubne Elizabeth Passion dostępne są wyłącznie w wyselekcjonowanych salonach multibrandowych na terenie Polski i całej Europy. W kraju zapraszamy przyszłe Panny Młode również do wizyty w naszych dwóch butikach firmowych. Salon Elizabeth Passion w Krakowie usytuowany jest w pobliżu starówki. Jego wnętrza utrzymane są we francuskim stylu prowansalskim. Zadbaliśmy o to, by Panny Młode mogły tu poczuć spokojną, kameralną atmosferę, dedykowaną wyłącznie dla nich. Salon Elizabeth Passion w Koninie jest z kolei pierwszym salonem firmowym w Polsce, w którym czuć ducha tradycji i nieustannej kreacji. Dzięki zaufaniu klientek, szacunku do dziedzictwa, ale i świeżym spojrzeniu, wspieramy rodzinne więzi, łącząc kobiece pokolenia.

Historia, która trwa…

Gdy prawie 40 lat temu Elżbieta Leszczyńska zakładała firmę, miała głębokie przekonanie, że dzięki swoim nietuzinkowym pomysłom na suknie ślubne i wytrwałości w dążeniu do doskonałości, zrealizuje marzenia swoje i innych kobiet. Powoli z małej firmy powstało duże, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Było to możliwe za sprawą solidnych fundamentów: szacunku, wyczucia kobiecych potrzeb, dbałości o najwyższą jakość i zaangażowania zespołu profesjonalistów. Jesteśmy wysokiej klasy producentem sukni ślubnych. Przez ponad 40 lat działalności zdobyliśmy uznanie w branży mody ślubnej otrzymując liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia.

 

Elizabeth Passion to rodzinna firma powstała z pasji do tworzenia piękna. Przekazana z pokolenia na pokolenie, obecnie zarządzana jest przez rodzeństwo Grażynę Żywioł i Bartosza Żywioł. Nasza marka szybko zyskała uznanie w branży mody ślubnej, czego potwierdzeniem jest oddane grono klientek oraz liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia. Twórcy marki podkreślają jednak, że na przestrzeni lat doświadczeń, ich najcenniejszą zdobyczą jest zaufanie.

 

W Elizabeth Passion mamy zaszczyt realizować Twoje marzenia.

 

Jesteśmy dla Ciebie.