Salony firmowe

Elizabeth Passion KRAKÓW
ul. Długa 18/5, Kraków, Polska

Tel: +48 12 422 69 00

salon czynny w godzinach
poniedziałek -  piątek - 10:00  - 18:00
sobota - 10:00 - 16:00
niedziela - nieczynne

Umów się na wizytę

Elizabeth Passion KONIN
ul. Leszczynowa 23, Konin, Polska

Tel: +48 63 249 38 05

salon czynny w godzinach
wtorek - piątek - 9:00 - 17:00
sobota - 10:00 - 16:00
poniedziałek, niedziela - nieczynne

Umów się na wizytę

 

Salony ślubne | Elizabeth Passion

Znajdź salon

50 km

  Salony firmowe Elizabeth Passion

  Elizabeth Passion prowadzi obecnie 2 salony firmowe, które zlokalizowane są w Koninie i Krakowie. Butiki posiadają w swojej ofercie najbogatsze kolekcje sukni ślubnych z podziałem na linie: regularną „Sense”, limitowaną „Magic of Love” oraz plus size „My Dream”.

  Zespół salonu firmowego Elizabeth Passion tworzą: konsultant ślubny, konsultant - krawcowa oraz manager butiku. W trakcie 1,5-godzinnej wizyty, eksperci marki doradzą pannie młodej w wyborze kreacji oraz dodatków, a także zaoferują poprawki czy czyszczenie sukni.

  Elizabeth Passion proponuje suknie ślubne na każdy rozmiar. Jedynym ograniczeniem są pewne modele, których konstrukcja uniemożliwia odszycie w pełnej rozmiarówce. Pracownia marki może również zaoferować modyfikacje projektów według oczekiwań klientek.

  Aby umówić się na wizytę do salonu firmowego Elizabeth Passion, należy znaleźć interesujący butik na mapie (salony firmowe oznaczone są różową pinezką) lub przejść od razu do formularza kontaktowego w zakładce „Umów się na wizytę”. 

  Salony premium Elizabeth Passion

  Salony współpracujące z Elizabeth Passion w ramach Partnerstwa Premium to ekskluzywne miejsca skrupulatnie wybrane przez markę, które realizują wspólne działania sprzedażowe i marketingowe. Salon mianowany rangą Premium posiada w swojej ofercie bogatą gamę modeli marki Elizabeth Passion, co daje klientce duży wybór i tym samym większe prawdopodobieństwo wybrania swojego wymarzonego modelu.

  Ponadto, w ramach współpracy odbywają się wyjątkowe akcje promocyjne, jak dni z marką Elizabeth Passion. Podczas specjalnego tygodnia w butikach pojawia się nowa selekcja sukni ślubnych, które w ramach ekskluzywnej prezentacji klientki mogą obejrzeć, przymierzyć i od razu zamówić.

  Salony premium są wyróżnione na stronie internetowej www.elizabethpassion.com w sekcjach specjalnych: w zakładce „Salony” znajduje się mapa i wyszukiwarka butików (oznaczone złotą pinezką) wraz z dedykowaną wizytówką firmy, a podstrona „Umów się na wizytę” pozwala na uzupełnienie formularza kontaktowego i wyboru terminu w interesującym klientkę miejscu. Co więcej, salony ślubne premium mogą liczyć na gwarancję rejonizacji, a mianowicie pewność, że w promieniu 50 km nie pojawi się żaden innych salon z autoryzacją Premium.

  Salony współpracujące Elizabeth Passion

  Suknie Elizabeth Passion znajdziemy również w wielu salonach współpracujących w Polsce i zagranicą - to sieć butików licząca 250 lokalizacji na terenie całej Europie. Panny młode znajdą w nich aktualne i poprzednie kolekcje marki.

  Salony współpracujące z Elizabeth Passion można znaleźć w zakładce “Salony” - na mapie oznaczone są szarymi pinezkami.