Elizabeth Passion to rodzinna firma, która powstała z miłości do piękna. Tworzymy wyjątkowe suknie ślubne już blisko 40 lat, przez cały czas stawiając sobie za cel łączenie klasyki z nowoczesnością. Nasze unikalne kolekcje zdobywają uznanie branży mody ślubnej i grono zadowolonych Klientek.

Salon sukien ślubnych - Kraków, Długa

Jednym z miejsc, w których można znaleźć salon naszej marki jest Kraków. Suknie ślubne, które prezentujemy Klientkom można zakupić w sercu tego tętniącego życiem miasta, na ul. Długiej 18/5. Zadbaliśmy o każdy detal naszego salonu, ponieważ zależy nam na tym, by Panny Młode czuły się u nas wyjątkowo.

Nasz firmowy salon ślubny w Krakowie oferuje wyjątkowe suknie, które powstają z inspiracji pięknem kobiet i najnowszymi trendami. Gościnne wnętrze utrzymane w rustykalnym, francuskim stylu zachęca Panny Młode do zatrzymania się w nim na dłuższą chwilę.

Suknie ślubne - Kraków

Mamy świadomość, że w naszym salonie sukien ślubnych w Krakowie na ul. Długiej podejmowane są jedne z najważniejszych decyzji w życiu. Zależy nam, żeby marka Elizabeth Passion była synonimem spełnionego marzenia. Dlatego też priorytetem jest dla nas fachowość konsultantek, które pracują w naszym zespole. Dyskretnie towarzyszą one Pannom Młodym w wyborze niepowtarzalnej sukni ślubnej w Krakowie.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie sukien ślubnych. Kraków jest jednym z kilku miast, w których posiadamy salon firmowy naszej marki. Suknie z kolekcji Elizabeth Passion są również dostępne w cieszących się uznaniem Klientek salonach multibrandowych na terenie Polski, jak i całej Europy.